Nasıl Çalışır ?

Galyum ile Türkiye’deki Alışveriş Mağazalarının Tamamı Hizmetinizde!

Türkiye’den Ücretsiz Bir Adres Alın ve Alışverişe Başlayın!

Uluslararası alışveriş ve paket yönlendirme servisleri sunan galyum.com, yurt dışındaki kullanıcılarına, Türkiye’de bir teslimat adresi tanımlayarak tüm e-ticaret sitelerinden kolayca alışveriş yapmalarını sağlıyor. Yurt dışındaki kullanıcılar, Galyum adresini kullanarak Türkiye’den istedikleri ürünleri kolaylıkla satın alabiliyor ve Galyum adreslerine gönderebiliyor.

Galyum farklı e-ticaret sitelerinden gelen ürünleri birleştirip yeniden paketliyor ve yurt dışındaki müşterilerine zahmetsizce iletiyor. Böylelikle yurt dışındaki Galyum kullanıcıları, kargo masraflarından yüzde 80’e varan tasarruf sağlıyor.

Galyum , kişisel alışveriş asistanı “Benim için Al (Buy for Me)” servisi ile yurt dışındaki müşterilerine daha hızlı ve kolay alışveriş imkanı da sunuyor. Kullanıcılar “Buy for Me” hizmeti ile Türkiye’den istedikleri ürünün linkini Galyum’a ileterek, vakit kaybetmeden ürüne sahip olabiliyor.

220 ülkeye teslimat seçeneği olan galyum 15 binden fazla üyeye sahip bir girişim, Türkiye’de e-ticaretin hacminin günden güne arttığını günümüzde galyum ile Türkiye’nin e-ticaret konusunda sahip olduğu potansiyeli yurt dışına açmaktadır.